Naprawa  agd Łomianki

zadzwoń

603 210 677

12 marca 2023
Naprawa Agd Izabelin

Ceny usług:

Współczesne pralki, zmywarki, suszarki, piekarniki oraz ekspresy do kawy to dość zaawansowane urządzenia elektroniczno-mechaniczne. Posiadam specjalistyczną wiedzę oraz odpowiednie doświadczenie w naprawach sprzętu AGD. Pozwala mi to często na określenie orientacyjnych kosztów naprawy już podczas rozmowy z klientem na podstawie objawów uszkodzenia sprzętu. Nie zawsze jednak jest to możliwe. Często klient nie jest w stanie dokładnie określić na czym polega problem. Wtedy ostateczny koszt naprawy można oszacować tylko po weryfikacji sprzętu u klienta bądź też w zakładzie.

 

W przypadku rezygnacji z naprawy klient ponosi koszty diagnozy sprzętu.

  • Diagnoza u klienta 150 - 250zł - zależy od stopnia skomplikowania usterki i zabudowy sprzętu.

  • Diagnoza w zakładzie 50100zł - płatne z góry

Jeżeli klient decyduje się na  naprawę koszt diagnozy jest wliczany w koszt naprawy.

 

Orientacyjne koszty naprawy sprzętu agd:

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.

 

  • Naprawa u klienta – od 150zł do 400zł + koszt części zamiennych - dotyczy typowych, wynikających ze zwykłej eksploatacji uszkodzeń pralek, zmywarek i piekarników.

  • Naprawa w zakładzie – od 50zł do 400zł + koszt części zamiennych - dotyczy typowych, wynikających ze zwykłej eksploatacji uszkodzeń ekspresów do kawy, kuchenek mikrofalowych i odkurzaczy

W przypadku skomplikowanych, nietypowych napraw, urządzeń oraz sprzętów po zalaniu i przepięciu wycena jest dokonywana indywidualnie.

W przypadku konieczności zamówienia nietypowych części zamiennych zawsze pobieram zaliczkę w wysokości 100% wartości części.

© Naprawa Agd Łomianki Andrzej Wyszyński

Naprawa ekspresów Dziekanów

Naprawa Agd Łomianki

Andrzej Wyszyński

05-092 Łomianki

ul. Prym. S. Wyszyńskiego 13a

ankomed@poczta.onet.pl

Blog

Serwis ekspresów do kawy

Serwis pralek automatycznych

Serwis suszarek do ubrań

Serwis zmywarek

Serwis piekarników i mikrofali

Serwis odkurzaczy

zadzwoń

603 210 677